Breathtaking 2Bd Apartment Roof-Top Patio 19E!

  • 65 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Breathtaking 2Bd Apartment Roof-Top Patio 19E! Paryż oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Temple de la Sybille, położonych w odległości 5-minutowego spaceru. 1-pokojowy apartament może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Posiada także 1 łazienkę. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Dostęp do lodowiska pomaga gościom utrzymać ciało w dobrej kondycji.

Obiekt jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Pobliskie atrakcje to Luwr, 4 km od tego apartamentu oraz Filharmonia Paryska - zaledwie 1 km stąd. Musée d'Orsay znajduje się 10 min samochodem od obiektu. Popularne atrakcje w pobliżu tego apartamentu to Park Buttes Chaumont w zaledwie 450 metrach. Breathtaking 2Bd Apartment Roof-Top Patio 19E! znajduje się w pobliżu od stacji metra Buttes Chaumont.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Breathtaking 2Bd Apartment Roof-Top Patio 19E! Paryż
Urban Retreat In Paris
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Urban Retreat In Paris

9.3
Wspaniały 3 opinie
176 m od nieruchomości
Appartement Centre De Paris 19
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Appartement Centre De Paris 19

199 m od nieruchomości
USD 162 USD 146
za noc
Appartement A Deux Pas Du Canal
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Appartement A Deux Pas Du Canal

306 m od nieruchomości
USD 112 USD 101
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Paryż-Roissy-Charles de Gaulle
    21 km

    Stacje kolejowe

    Gare de l'Est
    1,9 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Dostęp do Internetu

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Patio
    • Herbata i kawa

    W łazience

    • Pralka

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji7511910068459
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Breathtaking 2Bd Apartment Roof-Top Patio 19E! akceptuje zwierzęta?
      Niestety Breathtaking 2Bd Apartment Roof-Top Patio 19E! nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Breathtaking 2Bd Apartment Roof-Top Patio 19E! posiada kuchnię?
      W Breathtaking 2Bd Apartment Roof-Top Patio 19E! goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Paryż-Roissy-Charles de Gaulle
    21 km

    Stacje kolejowe

    Gare de l'Est
    1,9 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Breathtaking 2Bd Apartment Roof-Top Patio 19E! Paryż

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij